دوبله!
Despicable Me 3 2017

من نفرت انگیز ۳

0 تومان 5,000 تومان10,000 تومان

خلاصه داستان : “گرو” که به همراه سه دخترش ، زندگی جدیدی را با “لوسی” آغاز کرده، قصد دارد تا تمام شرارت های پیشین خود را کنار بگذارد و …

قسمت انتخاب شده را پاک کن
کد محصول: نامعلوم.

توضیحات محصول

Despicable Me 3 2017

من نفرت انگیز ۳ – محصول ۲۰۱۷

ژانر : اکشن ،  ماجرایی

امتیاز : ۶٫۳ از ۱۰

کیفیت دوبله : ۱۰۸۰p (زبان: ۲زبانه فارسی و انگلیسی)

کیفیت دوبله : Full HD 1080p (زبان: ۲زبانه فارسی و انگلیسی)

خلاصه داستان : “گرو” که به همراه سه دخترش ، زندگی جدیدی را با “لوسی” آغاز کرده، قصد دارد تا تمام شرارت های پیشین خود را کنار بگذارد و به زندگی اش بطور عادی ادامه دهد. همه چی به خوبی پیش می رود تا اینکه سر و کله برادر دوقلوی گرو (“درو”) که بسیار دلرباتر ، خوش قیافه تر و موفق تر از گرو است پیدا می شود. و این دو برادر با هم همراه می شوند تا آخرین شرارتشان را انجام بدهند.

محصولات پیشنهادی :

کارگردانان : Kyle Balda , Pierre Coffin

نویسندگان : Cinco Paul , Ken Daurio

بازیگران : Steve Carell , Kristen Wiig , Trey Parker

منتقد: جیمز براردینلی – امتیاز ۶٫۲۵ از ۱۰ (۲٫۵ از ۴)

“من نفرت‌انگیز ۳″ مصداق این است که چطور حتی بسیاری از انیمیشن هایی که به نظر میرسد آینده روشنی دارند ، اگر زیاد ادامه پیدا کنند ممکن است به بن بست برسند. قابل درک است که کمپانی Universal چرا به این فیلم اجازه ساخت داده است. دو فیلم قبلی (یا سه فیلم قبلی اگر اسپین آف “مینیون ها” (Minions) را حساب کنیم) بسیار پول ساز بودند. بچه ها و بزرگترها عاشقشان شدند. از نظر مالی ، هیچ بحثی در ساخت این فیلم ها وجود ندارد. اما از نظر خلاقیتی … خب ، این بحث دیگری است. دو فیلم اول “من نفرت‌انگیز” تغییرات شخصیتی کاملی از کاراکتر ها را شکل دادند و داستان کامل گرو (Gru) را نقل کردند. برای ساخت قسمت سوم این سری، فیلمسازان مجبور شدند که قلمروهای آشنا را دوباره بکاوند در حالیکه می بایست بخش‌هایی خارج از قلمرو را نیز به فیلم اضافه کنند. برای یک بزرگسال “من نفرت‌انگیز ۳″ بی هدف به نظر می رسد و جذابیت آن از بین رفته است. اما از سوی دیگر ، بچه ها عکس العملی مثبت نسبت به آن دارند ، اما آنها از دید دیگری به فیلمهای این چنینی نگاه می‌کنند. برای تماشاچیان کم سن و سال تر ، این فیلم شانسی برای وقت گذراندن با دوستان قدیمی است. این انیمیشن طنز ، اکشن و ماجراجویی را پیشکش می کند. در حالیکه ‌در ساخت “من نفرت‌انگیز” و “من نفرت‌انگیز ۲″ تماشاچیان از تمام گروه های سنی در ‌نظر گرفته شده بودند ، “من نفرت‌انگیز ۳″ در اصل بچه های زیر ۱۰ سال راهدف خود قرار داده است (با جوک هایی مناسب). به جز موسیقی متنی که پر از آهنگ های دهه ۸۰ است ، در این انیمیشن بخشهای کمی وجود دارد که مورد پسند متولدین ابتدای قرن حاضر باشد.

Despicable Me 3

وقتی “مینیون ها” انتظارات مربوط به پیش نمایش را برآورده نساختند ، کالبد شکافان علت را غیبت گرو (Gru) دانستند. آنها استدلال کردند که کاراکتر گرو (Gru) که توسط Steve Carell صداگذاری شده ، به اندازه دوستان جیغ جیغوی زرد رنگش مهم است. کمپانی Universal به اشتباه تصور کرده بود که مینیون ها علت موفقیت دو فیلم اول بودند. مطمئنا Box Office خواهد گفت که این آنالیز صحت دارد یا خیر اما “من نفرت‌انگیز ۳″ بیشتر از فیلمهای پیشین این مجموعه شبیه فیلم “مینیون‌ها” (Minions) است. درخشش فیلم از بین رفته است. این فیلم پولساز فقط رفع تکلیف می کند. فیلمهای انیمیشنی معدودی بدون از دست دادن کیفیت به ساخت قسمت سوم می رسند. “داستان اسباب بازی ها” (Toy Story) از این قضیه مستثنی است.

Despicable Me 3

این انیمیشن داستانی را دنبال می کند ؛ اگرچه این داستان تکه تکه و در چندین قسمت پخش شده است. وقتی Gru  و همسر جدیدش لوسی (Kristin Wiig) از کارشان در AVL اخراج می‌شوند ، Gru درمی یابد که کارهای ناتمامی دارد. با ورود برادر دوقلوی گمشده اش Dru (صداگذاری او نیز به عهده‌ی Carell است) که می خواهد به همراهی برادرش یک ماجراجویی مجرمانه و قهرمانانه انجام دهد. درحالیکه Gru و Dru رابطه شان صمیمی می شود و خود را برای یک اقدام تبهکارانه (دزدیدن یک الماس از Balthazar Bratt شرور (Trey Parker) ) آماده می کنند ، لوسی شک می کند که همسرش ممکن است دوباره از راه راست منحرف شده باشد. در این حین مینیون ها که به حال خود رها شده اند سر از زندان درمی آورند که در آنجا همه مردم را مطیع خود می کنند. و دو بچه ی کوچکتر Gru جستجویی برای پیدا کردن یک اسب تک شاخ (unicorn) را آغاز می کنند.

Despicable Me 3

تمام اینها به اندازه کافی زیاد به نظر نمی رسد که بتواند یک فیلم ۹۰ دقیقه ای را پر‌ کند و واقعا هم اینطور است. “من نفرت‌انگیز ۳″ بیشتر شبیه یک کارتون کشدار است تا یک فیلم کامل. این فیلم از هرجهت کمتر از دو فیلم قبلی مجموعه ، جاه طلبانه و رنگارنگ است. انیمیشن ماهرانه ساخته شده ولی نخواهد توانست “ماشین‌ها ۳″ (cars 3) را که بعنوان با جزئیات ترین انیمیشن تابستان مطرح شده، به چالش بکشد. Pharrell Williams چند آهنگ جدید ساخته که اگرچه برای صحنه های فیلم متناسب اند اما در یادها نمی مانند. این آهنگها مانند هر‌ چیز دیگری که در “من نفرت‌انگیز ۳″ وجود دارد ، فراموش می شوند.

با این وجود ، اگرچه این فیلم برای بزرگسالان از آن فیلم هایی نیست که حتما باید دید اما تا حدی نیاز بیننده رابرآورده می سازد. این فیلم گزینه ای کاملا معقول برای یک تفریح خانوادگی است و آنقدرها بد نیست که بزرگسالان از آن دلزده شوند. آشنایی گرو (Gru) و مینیون ها برای آنها مقدار مشخصی حس مقبولیت ایجاد می کند و به این خاطر به سختی می‌توان بچه ای را پیدا کرد که در مورد “من نفرت‌انگیز ۳″ بد بگوید. این فیلم با گذر از مرحله خلاقیت خود تبدیل به یک برند شده و بطور قابل انتظاری آنچه را که مشتریان عمده اش می طلبند ارائه می دهد. اما خیلی بد است که برخلاف دو فیلم قبلی اش قادر نیست کمی پا را فراتر بگذارد. دیگر زمان آن رسیده که گرو (Gru) را بازنشسته کنیم و به مینیون ها مجموعه کوتاه خودشان را بدهیم – برنامه ای که کاملا برای آن مناسبند. اما نهایتا لیست‌های شرم آور باکس آفیس تعیین خواهند کرد که آیا دیگران هم اینطور حس می کنند یا خیر.

منبع : سایت نقد فارسی

محصولات پیشنهادی :